ASUS TUF-GAMING-750B strömförsörjningsenheter 750 W 20+4 pin ATX ATX Svart
SKU: 1369569901093594190 Category:
ASUS TUF-GAMING-750B. Total effekt: 750 W, AC-inspänning: 100 – 240 V. Moderkort strömkontakt: 20+4 pin ATX. Ändamål: PC, Strömförsörjningsenhet formfaktor: ATX, 80 plus-certifiering: 80 PLUS Bronze. Produktens färg: Svart.
User Reviews
0.0 out of 5
0
Write a review
There are no reviews yet.
Be the first to review “ASUS TUF-GAMING-750B strömförsörjningsenheter 750 W 20+4 pin ATX ATX Svart”
Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *